Co mówią nasi Klienci?

Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

Anna Dmochowska
Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług AngelsAdvertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić AngelsAdvertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

Miłka Wasiak
IRKL Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.

Rafał Szwed
Restauracja JIRO

Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek

Sylwia Kulik
Salony Optyczne OKULIK

Z Panem Sebastianem współpraca jest czystą przyjemnością. Firma bardzo profesjonalnie zajmuje się każdym zleceniem, wszystko na czas a nawet wcześniej. Zlecone logo, banery, oklejanie, ulotki, kolportaże i inne reklamy- wszystko genialnie obmyślone i zrealizowane. Firma z pomysłem i pasją wykonuje każdy powierzony im projekt. Kontakt z Właścicielem “całodobowy”. Serdecznie polecam wszystkim a za świetne projekty i realizację Panom bardzo dziękuję ! : )

Agnieszka Tessar
Sieć sklepów Królewskie Sny

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

Angelika Machura
Fundacja Ogniwo

Moja firma Wika działa od 26 lat i zawsze ma potrzeby wykonywania coraz to nowych projektów materiałów reklamowych. Dwa lata temu postanowiłem znaleźć i zmienić na nową agencję reklamową. Liczyłem na “świeże” pomysły i szeroką współpracę. Dziś ANGELS ADVERTISING projektuje i realizuje moje zamówienia. Mam od nich nową szatę graficzną katalogów, oznakowania sklepu w Olsztynie i Warszawie, oklejony samochód firmowy, ulotki, wizytówki. Z pewnością poleciłbym współpracę z firmą ANGELS ADVERTISING.

Wojciech Przemieniecki
WIKA

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Pana Sebastiana Mroczka z którym współpracujemy od kilku lat w zakresie reklamy, opracowań graficznych, programu lojalnościowego. Dlaczego właśnie ta firma? Przecież firm zajmujących się takimi usługami jest mnóstwo, a to dlatego, że reklama to przede wszystkim pomysły, slogany, wizje, a Pan Sebastian jest w tym naprawdę dobry.

Jacek Wiński
Salon motocykli Wińscy

W imieniu firmy PHU Rotex Transport Krajowy i Międzynarodowy Krzysztof Ropiak pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Angels Advertising. Jesteśmy zadowoleni zarówno z efetków, które osiągnęliśmy dzięki przygotowanym produktom, jak również terminowości, elastyczności i zrozumienia naszych potrzeb. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę i polecamy wszystkim tym, którzy poszukują solidnej firmy reklamowej.

Krzysztof Ropiak
ROTEX Transport krajowy i międzynarodowy