PROJEKTY I REKLAMA

Ile zarobiła dla Ciebie Twoja ostatnia reklama?
Czy lubisz jak specjaliści od reklamy doradzą Ci z wyborem odpowiednich rozwiązań?
Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić zamawiając kilka produktów w jednej agencji reklamy?

PRECYZYJNA
PRZYCIĄGAJĄCA UWAGĘ
Z CHWYTLIWĄ TREŚCIĄ
KREATYWNA
NA CZAS

NASI KLIENCI JUŻ ZARABIAJĄ PRZY POMOCY
MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

wiele realizacji za nami, od prostych po rozbudowane z użyciem portali społecznościowych i pozycjonowania

Untitled-1

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki zakres usług reklamy w internecie oraz poligraficznych (druk). Nasza kompleksowa usługa obejmuje stworzenie wyjątkowego projektu, promocję na portalach społecznościowych i pozycjonowanie w wyszukiwarkach (Facebook/AdWords) oraz druk materiałów. Własne zaplecze wyposażone w maszyny do druku i obróbki, pozwala nam wykonywać również zlecenia niestandardowe i niskonakładowe. Posiadamy maszyny do druku, laminacji, bigowania, cięcia oraz dalszej obróbki.

 • szeroki wybór produktów wysokiej jakości
 • wydruk na różnorodnych podłożach i gramaturach
 • szybki czas realizacji
 • możliwe małe nakłady
 • bardzo niska cena przy większych nakładach
 • indywidualne podejście
 • pomoc w wyborze
 • dokładność w szczegółach

Podsumowując, oferujemy druk poligrafii z zakresu: Wizytówki, Karty stałego klienta, Karty rabatowe, Ulotki, Plakaty, Katalogi, Foldery, Opakowania tekturowe, Kalendarze, Papiery firmowe, Koperty, Notesy, Naklejki, Zaproszenia, Menu, Teczki. Oferujemy również produkcję i gadżety z zakresu: Tablice, Banery, Siatki, Folie, Woblery, Witryny sklepowe, Oklejanie samochodów, Folie samoprzylepne (litery), Systemy wystawiennicze, Rollupy, Przyczepy reklamowe, Kasetony podświetlane LED, Litery przestrzenne 3D, Potykacze, Standy, Stojaki na ulotki, Flagi, Odzież reklamowa (koszuli, polary, czapki, kurtki itp.), Gadżety reklamowe (długopisy, zapachy samochodowe, pendrivy, torby papierowe, kubki, itp.)

 • Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

  Anna Dmochowska
  Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.
 • Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług AngelsAdvertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić AngelsAdvertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

  Miłka Wasiak
  IRKL Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
 • Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.

  Rafał Szwed
  Restauracja JIRO
 • Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek

  Sylwia Kulik
  Salony Optyczne OKULIK
 • Z Panem Sebastianem współpraca jest czystą przyjemnością. Firma bardzo profesjonalnie zajmuje się każdym zleceniem, wszystko na czas a nawet wcześniej. Zlecone logo, banery, oklejanie, ulotki, kolportaże i inne reklamy- wszystko genialnie obmyślone i zrealizowane. Firma z pomysłem i pasją wykonuje każdy powierzony im projekt. Kontakt z Właścicielem “całodobowy”. Serdecznie polecam wszystkim a za świetne projekty i realizację Panom bardzo dziękuję ! : )

  Agnieszka Tessar
  Sieć sklepów Królewskie Sny
 • Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

  Angelika Machura
  Fundacja Ogniwo

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

zespol_01_sebastian2Sebastian Mroczek
Graphic Designer
Tel.: 513 910 970
biuro@angelsadvertising.pl

Adres:
ul. Dolna 16, lok. 2, 10-699 Olsztyn

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 17:00

Portale społecznościowe:

Wyślij wiadomośćwyczyść