LOGO I WIZERUNEK

Ile osób zechciało skorzystać z Twoje oferty na postawie zaufania do wizerunku?
Czy wiesz, że dobrze zaprojektowana grafika potrafi zwiększyć sprzedaż?
Czy powierzysz promocję swojej firmy osobom z dużym doświadczeniem?

ŚWIEŻY
PRZYCIĄGAJĄCY UWAGĘ
DOKŁADNY W SZCZEGÓŁACH
Z OPRAWĄ FOTOGRAFICZNĄ
KREATYWNY

NASI KLIENCI JUŻ ZARABIAJĄ PRZY POMOCY PROFESJONALNEGO WIZERUNKU

Wiele realizacji za nami, od prostych wizerunków po rozbudowane opracowanie brandu firmy

Nasza agencja reklamy działająca na terenie Olsztyna proponuje Państwu dużo więcej niż tylko projekty i usługi. Niezwykle ważny jest również dobrze współgrający z całym wizerunkiem, a przede wszystkim „chwytliwy” pomysł. Daje to pewność, że Państwa firma zostanie wyróżniona na tle konkurencji, stanie się bardziej rozpoznawalna, pozostanie na dłużej w pamięci, co przełoży się na przynoszenie korzyści.

 • wartościowy i spójny wizerunek
 • wzrost zaufania klientów
 • większa skuteczność reklamy
 • dopracowane szczegóły
 • profesjonalne zdjęcia
 • indywidualne elementy graficzne
 • poprawne technicznie pliki
 • kompleksowa obsługa graficzna

Swoją pracę rozpoczynamy od rozmów z Państwem, które pozwolą nam wybrać kierunek naszych poczynań. Dalszym działaniem jest współpraca naszego zespołu, której efekty w postaci projektów wstępnych, otrzymują Państwo już po kilku dniach.

Podsumowując, oferujemy usługi i projekty z zakresu: Logo, Księga znaku, Znak firmowy, Strona Internetowa, Pozycjonowanie strony Internetowej, Mailing reklamowy, Newsletter, Katalog online, Spot na telebim, Reklama w radiu, Reklama w sieci internetowej, Reklama w prasie, Reklamy w autobusach, Promocja w lokalach, Systemy lojalnościowe, Systemy rabatowe, Programy partnerskie, Sesja fotograficzna lokalu, Sesja fotograficzna produktów.

 • Profesjonalizm i najwyższa jakość to cechy wyróżniające Angels Advertising a przy tym niewyczerpana kopalnia świetnych pomysłów daje efekt doskonały. Współpraca z firmą przebiega na wysokim poziomie a usługi realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo z zachowaniem dbałości o szczegóły, przyczyniając się tym samym do osiągniecia przez nas zakładanych celów marketingowych.

  Anna Dmochowska
  Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.
 • Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług AngelsAdvertising, której zleciliśmy stworzenie materiałów promocyjnych. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, terminową realizacją ustalonych zadań, a także kreatywnością. To miało wpływ na wysoki poziom zamówionych produktów. Nasze zamówienie zostało wykonane fachowo, profesjonalnie i szybko, dlatego śmiało możemy polecić AngelsAdvertising jako solidnego partnera przy realizacji projektów różnego rodzaju.

  Miłka Wasiak
  IRKL Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
 • Firma cechuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Kreatywność i indywidualne podejście dopasowane do potrzeb klienta sprawiają, że współpraca przebiega na najwyższym poziomie co prowadzi do pełnej satysfakcji kontrahenta. Angels Advertising jest twórcą logo mojej restauracji, a także szaty graficznej ulotek oraz innych materiałów reklamowych, które są „strzałem w dziesiątkę”.

  Rafał Szwed
  Restauracja JIRO
 • Zachwyca nas osobiste zaangażowanie właściciela firmy w realizację każdego zlecenia, wspaniała intuicja grafików, która przekłada się na wysoki poziom projektów graficznych. Bardzo cenne jest doradztwo Pana Sebastiana w zakresie innowacyjnych form reklam oraz inspirujące rozmowy o marketingu i reklamie. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Angels Advertising Sebastian Mroczek

  Sylwia Kulik
  Salony Optyczne OKULIK
 • Z Panem Sebastianem współpraca jest czystą przyjemnością. Firma bardzo profesjonalnie zajmuje się każdym zleceniem, wszystko na czas a nawet wcześniej. Zlecone logo, banery, oklejanie, ulotki, kolportaże i inne reklamy- wszystko genialnie obmyślone i zrealizowane. Firma z pomysłem i pasją wykonuje każdy powierzony im projekt. Kontakt z Właścicielem “całodobowy”. Serdecznie polecam wszystkim a za świetne projekty i realizację Panom bardzo dziękuję ! : )

  Agnieszka Tessar
  Sieć sklepów Królewskie Sny
 • Profesjonaliści w każdym calu. Polecam każdemu komu zależy na szybkiej, bardzo dobrej i bardzo miłej obsłudze. Warto dodać, że wszystko o czym napisałam powyżej dostaliśmy całkowicie… Za darmo, dzięki współpracy pomiędzy Właścicielem Agencji a Fundacją którą reprezentuję. Ogromny plus za tak wspaniałe i ogromne serca, to rzadkość w dziesiejszych czasach. Jestem przekonana, że każdy klient będzie bardzo zadowolony z Państwa usług tak jak i my jesteśmy : )

  Angelika Machura
  Fundacja Ogniwo

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

zespol_01_sebastian2Sebastian Mroczek
Graphic Designer
Tel.: 513 910 970
biuro@angelsadvertising.pl

Adres:
ul. Dolna 16, lok. 2, 10-699 Olsztyn

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 17:00

Portale społecznościowe:

Wyślij wiadomośćwyczyść